Triflex HX3 Plus Aqua: stofzuigen & dweilen in één
Geniet moeiteloos van een schoon huis. Slimme innovaties, zoals stofzuigen en dweilen met één toestel, maken elke schoonmaakbeurt sneller, eenvoudiger en aangenamer.

Stofzuigen & dweilen, makkelijker dan ooit
De innovatieve AquaTwister borstel transformeert uw stofzuiger in een dweil. Twee roterende pads en een waterreservoir van 300 ml verwijderen zelfs ingedroogd vuil, terwijl de 360° Spotlight ervoor zorgt dat u geen enkele vlek mist. U kiest eenvoudig uit drie waterniveaus via de Mode Button op de display. Het toestel herkent de AquaTwister borstel automatisch en schakelt van zuigkracht naar waterregeling voor een optimaal schoon en verzorgd resultaat. De pads verwijdert u moeiteloos en wast u gewoon in de wasmachine op 60 °C.
Onvoorstelbare zuigkracht, op alle vloertypes
◆ Krachtige en constante zuigprestaties
◆ Effectieve opname van zowel grof als fijn stof
◆ Grondige reiniging, zelfs bij tapijt
Boost-Mode voor extra krachtige reiniging
Pak hardnekkig vuil en ongelukjes moeiteloos aan met Boost-Mode. Deze functie verhoogt het vermogen tijdelijk met 42% gedurende 10 seconden, zodat u precies die extra zuigkracht hebt wanneer het nodig is. De countdown timer op de display houdt u in controle, zodat u snel en efficiënt kunt schoonmaken.

Ontworpen voor dagelijks gemak
Ervaar een stofzuiger die moeiteloos is in gebruik en tegelijk krachtige prestaties levert. Dankzij de ruime capaciteit, snelle oplaadtijd en het lichte ontwerp voelt schoonmaken van begin tot einde eenvoudig en comfortabel.
Langdurige kracht en gemak
Maak meer schoon in minder tijd met een gebruiksduur tot wel 70 minuten². Kies eenvoudig het vermogensniveau dat bij u past, van Low tot Eco of High. Via de intuïtieve display houdt u altijd het overzicht op de batterijduur, de reinigingsmodus, de Boost-Mode timer en de resterende gebruiksduur op basis van uw instellingen. Alles wat u nodig hebt voor efficiënt en zorgeloos schoonmaken.

Automatische vloerherkenning
Ervaar moeiteloos stofzuigen zonder de instellingen aan te passen. De MultiFloor XXL borstel van de Triflex HX3 herkent met FloorDetect technologie automatisch het type vloer en stemt zuigkracht en borstelsnelheid hier direct op af. Zo geniet u altijd van een optimaal schoon resultaat en efficiënt energieverbruik. De geïntegreerde BrilliantLight LED maakt vuil extra goed zichtbaar, zodat u niets over het hoofd ziet tijdens het schoonmaken.

Maximaal gemak, ultieme flexibiliteit
Geniet van ultiem gemak en flexibiliteit met het gepatenteerde 3-in-1 ontwerp³ van onze Triflex steelstofzuiger, dat zich moeiteloos aanpast aan uw reinigingsbehoeften. Schakel naar Comfort modus en verminder de belasting op uw pols met 50%, zodat het reinigen van grotere oppervlakken moeiteloos aanvoelt. Voor snelle klussen op tafels of meubels gebruikt u de handunit. En bij lage meubels biedt de Reach modus precies de flexibiliteit die u nodig hebt. Zo maakt u uw hele huis comfortabel en veelzijdig schoon.

Adem gerust dankzij de HEPA-filter
De Triflex HX3 reinigt niet alleen uw vloeren, maar draagt ook bij aan schonere lucht in huis. Dankzij de HEPA-filter⁴ worden 99,999% van fijne stofdeeltjes en allergenen⁵ opgevangen. In tegenstelling tot standaard filters houdt de HEPA-technologie zelfs microscopisch kleine deeltjes tegen, zodat ze niet opnieuw in de lucht terechtkomen. Wel zo fijn, als schone lucht belangrijk voor u is.

Welke Triflex HX3 past het best bij u?
Elk huishouden is anders, net als uw schoonmaakbehoeften. Of u nu op zoek bent naar krachtige verwijdering van dierenharen, moeiteloos dweilen of een veelzijdige alleskunner, er is altijd een Triflex HX3 die bij u past. Vergelijk de modellen hieronder en kies de uitvoering die aansluit op uw wensen en levensstijl.
Eens een Miele, Altijd een Miele.
Veelgestelde vragen
Een stofzuiger met dweilfunctie is een praktische oplossing om zowel droog als nat te reinigen met één toestel. U verwijdert moeiteloos los vuil van tapijt en harde vloeren, terwijl de speciale natreinigingsborstel met roterende pads en instelbare waterniveaus ook ingedroogd vuil aanpakt.
Doordat de Triflex HX3 werkt met aparte borstels voor droog en nat reinigen, profiteert u van krachtige zuigprestaties én effectieve natreiniging, zonder concessies. Zo hebt u de flexibiliteit om elke schoonmaaktaak optimaal aan te pakken.
Een aandachtspunt is dat u van borstel wisselt wanneer u van droog naar nat reinigen gaat. Ook vraagt het iets meer onderhoud, al wast u de pads eenvoudig in de wasmachine op 60 °C, wat het gebruik praktisch en comfortabel houdt.
Om te starten met nat reinigen, klikt u eenvoudig de natreinigingsborstel op het toestel. De Triflex HX3 herkent deze automatisch en schakelt zelf over van stofzuigmodus naar nat reinigen. In plaats van de zuigkracht aan te passen, kiest u uit drie waterniveaus, afgestemd op uw vloertype en de mate van vervuiling. De geïntegreerde motor laat de twee pads roteren, zodat ook hardnekkig vuil effectief wordt losgeweekt en verwijderd.
Na gebruik haalt u de pads er eenvoudig af en wast u ze in de wasmachine op 60 °C.
Nee, de AquaTwister borstel is niet geschikt voor Triflex HX1 of Triflex HX2 modellen.
Ja, de AquaTwister borstel is te gebruiken met alle Triflex HX3 modellen. Kiest u in eerste instantie voor een model zonder AquaTwister, dan kunt u deze later eenvoudig toevoegen als los accessoire.
Wat zijn de belangrijkste verschillen tussen Triflex HX3, HX2 en HX1?
De Triflex HX1 was de eerste snoerloze steelstofzuiger van Miele en introduceerde het veelzijdige 3-in-1 ontwerp. Met de Triflex HX2 werd het prestatieniveau verder verhoogd dankzij de krachtige Digital Efficiency Motor, waarmee hij zich kan meten met traditionele stofzuigers.
De Triflex HX3 bouwt hierop voort met nog krachtigere prestaties, de mogelijkheid tot nat reinigen, een langere gebruiksduur en een krachtige Boost-Mode. Daarnaast beschikt hij over een intuïtieve display die de resterende gebruiksduur in minuten toont, voor extra gemak tijdens het schoonmaken.
Samen zorgen deze vernieuwingen ervoor dat de Triflex HX3 nog gebruiksvriendelijker is en geschikt voor een breder scala aan schoonmaaktaken.
De Triflex HX3 is verkrijgbaar in Brilliant White, Casa Grey, Obsidian Black en Titanium Pearlfinish.
De beschikbaarheid kan variëren per land en per verkooppunt.
Een traditie van uitmuntendheid al meer dan 125 jaar
Al meer dan 125 jaar zet Miele de norm voor toestellen die zijn gebouwd volgens Duitse kwaliteitsnormen. Elk detail weerspiegelt ons streven naar duurzame prestaties, doordachte innovatie en tijdloos design, zodat uw keuken gebouwd is om lang mee te gaan.

- Bij het verzamelen van stof op harde vloeren met spleten in High-Mode, wordt een stofopname van >100% bereikt, gemeten volgens IEC 62885-4:2024.
- Geldt voor Low-Mode zonder Electrobrush MultiFloor XXL bevestigd.
- Patent: DE 10 2016 105 475 B4
- Overeenkomstig met EN 1822/2011
- Overeenkomstig met IEC 62885-4






